OFN-3175

  • OFN-3175 е миниатюрен компактен оптичeн нод, предназначен да преобразува оптичния сигнал в телевизионен. Доставя на крайния потребител цифрова SD (Standard Definition), HD (High Definition) и аналогова телевизия. Опция DF с вграден диплексен филтър дава възможност за ефективно използване на три оптични дължини в едно влакно. OFN-3175 е съвместим с ONU на GPON и EPON.

Още детайли

46,44 лв с ДДС

5 други продукти в същата директория

  • Система ALC за автоматично поддържане на постоянно изходно ниво на телевизионния сигнал при широк диапазон на промяна на входната оптична мощност от –7.5 до +1.5 dBm;
  • Входен филтър за отделяне на дължината на вълната на телевизионният сигнал 1550 nm (опция F/DF);
  • Оптичен изход с филтър за ONU с дължини на вълните 1310/1490 nm (опция DF);
  • Дистанционно захранване по RF изхода (опция C);
  • Светлинна индикация на входната оптична мощност;
  • Изходен сигнал - достатъчен за няколко телевизора;
  • Изключително ниска консумация на електроенергия;
  • Компактен корпус с малки размери. 

Няма оставени коментари в момента.

Само регистрирани потребители могат да добавят коментари.

Промоции

  • Spectron 7
  • -50%
    Spectron 7
    1 197,24 лв с ДДС 598,62 лв с ДДС

» Всички промоции

Нови продукти

» Няма нови продукти към този момент

Връзка с нас

Нашата гореща линия
е достъпна 8:30-17:30

Тел. :02 971 85 11

Пишете
на e-mail-а ни

Бюлетин

Реклама